17 05 16
Set and Setting (post-rock/metal/USA) |Carpe Diem, Wrocław Carpe Diem
17 04 21
I Am Waiting For You Last Summer · Tsima · Body Package / 21.04 Carpe Diem
17 04 08
Wild Bread Fest II, 8-9.04 | 9 zespołów post/melodic/math/hc Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
17 03 13
Masada (screamo/Niemcy) 2nd show | UFF Uff
17 03 10
Masada, Group of Man, We Watch Clouds, Nukk |Wrocław @Carpe Diem Carpe Diem
17 03 05
Direwolves (fr) + Torn Shore | Carpe Diem Carpe Diem
17 02 03
Sounds like the end of the world + Flash The Readies |Carpe Diem Carpe Diem
16 12 17
FNB Punk Benefit: Fort BS, Kalesony Boga Wojny, Non President +2 Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
16 11 15
A Saving Whisper + December Youth 15.11 | Wrocław @Carpe Diem Carpe Diem
16 10 31
Otwarcie Okien | Zombie Clash Halloween OKNA
16 10 30
Spoiwo + Jabłonka | Wrocław @Carpe Diem Carpe Diem
16 10 24
Nukk release party + Cyclamen [fr] I 24.10 I Wrocław @Carpe Diem Carpe Diem
16 07 29
Centuries/ Hexis/ Nervous Mothers/ Torn Shore/ AveCaesar Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
16 07 05
Monuments, Mentally Blind, Netherless - Wrocław - Ciemna Strona Miasta Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
16 05 24
24.05 Joliette/Meksyk, Ittō/USA, We Watch Clouds, escapism Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
16 05 10
ROLO TOMASSI (UK) + Late Night Venture - FajnyFest #3 Klub Firlej
16 04 23
23.04 WBB żegna Piekarnię z: Drown My Day, Terrordome, Tester Gier, Lie After Lie i Paint My Horror Piekarnia
16 04 18
18.04 VIVA BELGRADO (post-rock/screamo, Hiszpania) WROCŁAW Hard Rock 3 Club
16 04 03
03.04.2016 - ALRIGHT THE CAPTAIN (UK) & BEAR MAKES NINJA + AveCaesar ALIVE WROCŁAW
16 02 20
"the path." RELEASE SHOW: APRIL IN PIECES, MENTALLY BLIND, SIRENS DAWN, FRACTAL, ENDLINE Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
15 11 21
21.11 CLOSURE IN MOSCOW (AUS) + ICARUS THE OWL (USA) + M.O.R.O.N. + ATLAS:EMPIRE (UK) Klub Muzyczny Liverpool
15 11 03
3-15.11 LIE AFTER LIE (PL) EUROPEAN TOUR Europa
15 10 31
31.10 ANTIGAMA + X + GUANTANAMO PARTY PROGRAM + USELESS Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
15 10 23
23.10 DROWN MY DAY + LED ASTRAY (DE) + KEEP ON ROTTING (CZ) + ETHERDROWN Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
15 10 17
MORE THAN MUSIC vol. 5 - GUANTANAMO PARTY PROGRAM, ODRA, APRIL IN PIECES Ciemna Strona Miasta